14-300 Morąg Ul. Topolowa 2 tel.kom. +48 502 858 258

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Dlaczego ubezpieczenie na życie jest tak ważne?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport (dostępny w całości na stronie https://piu.org.pl/raporty/mapa-ryzyka-polakow-jak-ubezpieczyciele-odpowiadaja-na-potrzeby-spoleczenstwa ) według którego możemy dowiedzieć się między innymi czego Polacy obawiają się najbardziej.

Trzy główne obawy Polaków to:
- śmierć najbliższej osoby,
- brak pieniędzy na leczenie poważnej choroby,
- ciężka choroba najbliższej osoby.

Nikt z nas na co dzień nie chce myśleć o śmierci. Wolimy cieszyć się sukcesami zawodowymi, planować przyszłość, czerpać radość z chwil spędzonych z rodziną. Bez niepotrzebnego stresu i martwienia się na zapas – dlatego powstało ubezpieczenie życia.

Wykupując polisę na życie zapewnisz bezpieczeństwo finansowe sobie i bliskim chroniąc się w razie wystąpienia choroby, wypadku, niezdolności do pracy lub śmierci.

Ochronę w ramach ubezpieczenia możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb: zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny lub przeznaczyć wypłatę środków na spłatę kredytu.

Na czwartym miejscu głównych obaw Polaków według raportu PIU są nowotwory.
Odpowiedzią na te obawy jest polisa, która zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia nowotworów i innych zdefiniowanych poważnych stanów chorobowych w renomowanych klinikach za granicą nawet do kwoty 2 000 000 €.

Kto powinien ubezpieczyć się na życie?

“Ubezpieczenie na życie powinien mieć każdy, bez wzgęldu na płeć, wiek, poglądy czy też wykonywany zawód. Ale… prawda jest taka, że każdy potrzebuje innego zakresu, indywidualnie dobranego dla danej osoby. I tu będzie mieć wpływ płeć, wiek, poglądy, czy wykonywany zawód.“